Co mogę zaproponować Twojej firmie?Prawdziwą wartością we współpracy z zewnętrznym dostawcą usług HR jest możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia doradcy przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów utrzymania własnego działu HR.

Oferuję stałą lub czasową współpracę. Jest to optymalne rozwiązanie dla firm nieposiadających działów personalnych oraz firm, które chciałyby skorzystać ze spojrzenia i sugestii doświadczonej osoby z zewnątrz. Dużą wagę przykładam do dwustronnej komunikacji, pracuję na zasadzie konsultowania jak najbardziej efektywnych rozwiązań dla Twojego biznesu.
Najważniejsze dla mnie jest kierowanie się celem biznesowym danej firmy.

W zakres moich usług wchodzi:

Pomoc dla pracowników

Pomoc prawna z zakresu prawa pracy dla pracowników.

Doradztwo prawne dla pracodawców

Doradztwo prawne dla pracodawców; sporządzanie i opiniowanie dokumentów, wprowadzanie elastycznych modeli zatrudnienia, pomoc procesowa oraz w kontaktach z urzędami.

Legalizacja pracy cudzoziemców

Legalizacja pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce, pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań prawnych, (zezwolenie na pracę, oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy, zezwolenie na pracę sezonową, wizy, karta pobytu).

Audyt dokumentacji prawnej w firmie

Audyt dokumentów pracowniczych oraz polityki personalnej firmy pod względem zgodności z prawem oraz optymalizacji kosztów.

Reorganizacja struktury zatrudnienia, Outplacement

Zarządzanie kryzysowe, reorganizacja firmy, projektowanie całości procedur Outplacement w firmie z uwzględnieniem zgodności z prawem oraz optymalizacji kosztów.

Ocena okresowa pracowników

Ocena okresowa pracowników: kompleksowe projektowanie oraz wdrażanie systemu ocen okresowych w firmie.

Szkolenia dla firm i pracowników HR

Prowadzenie szkoleń i warsztatów zarówno dla firm jak i osób zajmujących się prawem pracy, HR i rekrutacją.

Szkolenia dla osób rozpoczynających karierę

Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla studentów, uczestników kursów zawodowych oraz osób zaczynających swoją drogę zawodową (doradztwo zawodowe, autoprezentacja, poszukiwanie pracy, dotarcie do wymarzonego pracodawcy itp).

Inne usługi

Poszukujesz innych usług z zakresu prawa pracy lub HR? Skontaktuj się z nami, na pewno będziemy w stanie pomóc.